Květen 2011

fuj. :( tak jsem zpivala když m bylo 8 v Kantiléne. fuuj

21. května 2011 v 20:09 | Venda
fuj, bylo mi 8 . jsem ta blondyna co zpiva jako první :DRuský tisk: Bykov byl odvolán od hokejové reprezentace

21. května 2011 v 18:48 | PATY |  SPORT
no dobře mu tak-rusáci ti co to přehnali!!!!!!!!!!!!

České hokejové hry: Česko - Rusko (Vjačeslav Bykov)
Vjačeslav Bykovvětší obrázekAutor: Lukáš Drštička

Praha - Trenér Vjačeslav Bykov byl spolu se svým asistententem Igorem Zacharkinem odvolán od ruské hokejové reprezentace.
Na vině jsou neuspokojivé výsledky na letošním mistrovství světa, na němž sborná skončila čtvrtá. Z devíti zápasů přitom vyhrála jen čtyři.
Informaci přinesl server sportbox.ru.
Mezi údajnými možnými nástupci je i český kouč Miloš Říha, který byl na pátečním galavečeru vyhlášen nejlepším trenérem KHL.
K odvolání Bykova a Zacharkina mělo dojít po několikahodinové schůzce, které byli přítomni mj. ministr sportu Vitalij Mutko či prezident Ruské hokejové federace Vladislav Treťjak a na níž trenérské duo předneslo svou hodnoticí zprávu.
Oficiální oznámení však má padnout až 26. května po zasedání výkonného výboru svazu.
Padesátiletý Bykov vedl ´sbornou´ od podzimu roku 2006 a za pět sezon s ní na světových šampionátech dvakrát vyhrál zlato, jednou získal stříbro a jednou bronz. Na olympiádě ve Vancouveru se však Rusové poroučeli z kola ven už po čtvrtfinále, v němž utrpěli debakl 3:7 od domácí Kanady. Za neúspěšné je považováno i letošní mistrovství světa, na němž Rusové zůstali především herně hodně za očekáváním.MÁME BRONZ!!!!nejlepší zápas patynýho života

15. května 2011 v 19:16 | PATY |  SPORT
NÁDHERA,NO PROSTĚ NÁDHERA

NEJLEPŠÍ ZÁPAS KTERÝ JSME VYHRÁLY 7:4 S RUSAMA
TY RVAČKY,TY GOOOOLY,TO JAK RACHŮNEJ OPLATIL ARŤUCHINOVI TO JAK RACHŮNKOVI ROZTŘÍSKAL HLAVU TED ARŤUCHIN DÍKY R.ROZBIL SKLO NA TRESTNÉ SEZENÍ

PROSTĚ KRÁSNEJ ZÁPAS,BRONZ JE TAKY DOBREJ A PŘÍŠTĚ TO SNAD BUDE I TO ZLATO KTERÝ MÁME OD LONI.TED UŽ JEN KDO VYHRAJE ZLATO ŠVÉDI vs FINI.JÁ MYSLIM ŽE TO BUDOU ŠVÉDI,ALE UVIDÍME

HOŠI JSTE BORCI,MILUJU VÁS♥♥♥♥

Čeští hokejisté dokázali na šampionátu v Bratislavě vybojovat bronzové medaily. Tak vypadala jejich radost bezprostředně po skončení zápasu.Smutná sborná.
6
Plexisklo nevydrželo náraz. Karel Rachůnek se vyřádil na Jevgeniji Arťuchinovi.
Plexisklo nevydrželo náraz. Karel Rachůnek se vyřádil na Jevgeniji Arťuchinovi.
Patrik Eliáš překvapivě za bitkaře. Afinogenov mu chtěl zřejmě vyškrábat oči.
Patrik Eliáš překvapivě za bitkaře. Afinogenov mu chtěl zřejmě vyškrábat oči« PŘEDCHOZÍ
Do bitky Maxima Afinogenova s Patrikem Eliášem museli zasáhnout rozhodčí.
Do bitky Maxima Afinogenova s Patrikem Eliášem museli zasáhnout rozhodčí.
1/41
Čeští hokejisté dokázali na šampionátu v Bratislavě vybojovat bronzové medaile. Tak vypadala jejich radost bezprostředně po skončení zápasu.
Čeští hokejisté dokázali na šampionátu v Bratislavě vybojovat bronzové medaile. Tak vypadala jejich radost bezprostředně po skončení zápasu.


Se lvíčkem na prsou a bronzem na krku. Oslavující český tým.
REUTERS5/41
Tak se slaví bronz. Česko - Rusko 7:4

MS V HOKEJI-jedem si pro bronz

14. května 2011 v 17:11 | PATY |  SPORT
tak jsme to v pátek projeli,škoda no.švédi byly lepší a dobře bránili.tak v neděli zase s rusama a ruským arťuchinem.z ledu rovnou můžou udělat pohřebiště.ale snad aspon ten BRONZ.FANDÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍM hrozně moc,moc,moc a příští rok je zlato našepátek 13.

13. května 2011 v 7:08 | PATY |  JINÉ
tak a je to tady obávaný den pátek 13.
ale když se nechcete bát co se vám dnes stane styčí když oslavíte dnešní den koktejlů!ano dnes mají svátek koktejly,dále by jste mohli fandit dnes NAŠIM,hrajou ČEŠI vs ŠVÉDI

TAK HOODNĚ ŠTĚSTÍ A AŤ TO NAŠI VYHRAJOU!!!