Září 2011

Koukam na Kometu :) *

30. září 2011 v 18:23 | PATY od VENPY |  SPORT
ÁÁÁ má milovaná tady zápas jsem koukala na notebooku:)

foto,mě fotil furt bratr :D
Sasu Hovi :D↑↑↑

Paranormal activity 3

30. září 2011 v 17:33 | PATY od VENPY |  SERIÁLY A FILMY A TV
Mno,jelikož já furt stahuju nějaký horory,samo sem musím dát i tu nrjvětší hororovou novinku a to už třetí díl.A tohle vypadá vážně masově.Já horory teda nesnáším,ale je i miluju.Já sem jeden z největších strašpytlů na světě to se vám přiznám,bojím se strašně tmy,jenom sy vzpomenu na horor vidím před sebou nějakou postavu jako je třeba Samara,Kaioko nebo ta holka z Vymítače ďábla tu si vždy představím jak dělala ten most a v té poze seběhla dobů a měla xicht od krve,fuj.Ale co no,horory i tak dál stahuju,ale nechci vidět ty moc strašidelné to bych už psychicky nedala,třeba sem toho Vymítače raději nestahovala,jen ty ukázky,z nich já už poznám jestli je to slabej,ten pro mě nebo ten moc strašidelnej horor:)
Můj 1.horor jaký jsem kdy viděla byl Kruh a to na kámoščiných narozkách,kde jsme u toho děsně křičeli(fakt),pak to chtěla vidět i Venda(od VenPy)tak sme zas na to koukali pak jsme spolu stáhly i dvoujku čili Kruh 2,to byl zatím ten největší horor jaký jsem kdy viděla.Pak sem se o horory začla zajímat,na to jsem stáhla Nenávist se Sarah Michelle Gellar z Buffy v hlavní roli na to následovala dvojka a pak i ten poslední díl trojka,na to jsem viděla i japonskou parodii ke dvojce taky horor Ju-on Grudge(grudge je anglicky nenávist).Pak jsem taky viděla japonskou verzi Kruhu.Pak jsem na doporučení Vendy a jejího skate bratra viděla Saw 3,pak mi kámoška na tanečňáku poslala 1 do mobilu,čili další na kontě.Onehda jsem s Ven viděla Metro,to bylo docela slabý na půl Saw a den na to Oko s Jessicou Albou,tak to byl aspon horor.Vinikající,tak akorát pro mě,nějaká lekačka tam i byla,takže super a navíc v hlavní roli taková kráska.:)Mno po premiéře možná stáhnu i Paranormal activity 3,ale ted spátky k filmu.

horor
USA, 2011,
Premiéra: 21.10.2011
Odhalte tajemství paranormálních aktivit.
I kvůli maximálnímu požitku z filmu zůstává jeho příběh úzkostlivě střežen. Prozradit lze snad jen to, že v něm znovu vystupují hrdinky předchozích dvou dílů, paranormálními aktivitami pronásledované sestry Katie a Kristi, s nimiž se vrátíme ke kořenům zla, do časů jejich dětství, kdy se rády vzájemně strašily a hrály si na vyvolávání duchů, až se jim to jako bumerang začalo vracet. Připravte se na intenzivní filmový zážitek, který nenechá nikoho chladným. Snad kromě hrdinů filmu, kteří se s paranormálními aktivitami setkají na vlastní kůži. Vy ostatní toto setkání možná přežijete.

Ale nenene,tohle já stahovat nebudu,až ted jak to sem dávám a čtu su o čem to je mi naběhl mráz po zádech,to je až moc na mě!!!a ty fotky už ted se netěším na noc,tu holku zase všude uvidim PlačícíZamračený

Pro Wenunku*:]-diplomek

30. září 2011 v 16:42 | PATY od VENPY |  DIPLOMY a VÝHRY
Tak jsem ti to tak sladila k tý Kat :)

můj vzor Alyssa Milano se synem Milem-koonečně foto

30. září 2011 v 14:52 | PATY od VENPY |  CHARMED
Konečně,hned jak jsem uviděla ty fotky na serialcharmed.blog.cz musela jsem je sem samo dát.Ten je táááááááááááááááááááááááááááááááááááák krásnej.Moc jim to sluší oboum.Nádhera.Můj celoživotní vzor s táák krásným chlapečkem,to je prostě bomba!!!

kruci to video mi sem nejde vložit že prej ta stránka neexistuje tak tady je odkaz,je to video s Aly a Milem


CITÁT dne-30.9.2011

30. září 2011 v 14:23 | PATY od VENPY |  STATUSY-CITÁTY
Není natolik těžké za přítele umřít, jako najít přítele, za kterého hodno umřít.

Fran Drescher a tito mají dnes narozky...

30. září 2011 v 14:12 | PATY od VENPY |  ŽIVOTOPISY A NAROZKY
Povolání: Herečka, bavička, aktivistka, scénáristka, producentka
Věk: 53
Datum narození: 30. 09. 1957
Místo narození: Flushing, New York, USA
Znamení: Váhy
Výška: 164 cm
Francine "Fran" Joy Drescher, narozená 30. září 1957, je americká herečka, bavička a aktivistka.

Dětství a rodina:
Vyrostla v Queensu v New Yorku do rodiny Aškenázů původem z Východní Evropy (její prababička se narodila ve Focşani v Rumunsku). Má rodiče Sylvii a Mortyho Drescherovy a starší sestru Nadine.

Umístila se na druhém místě v soutěži Miss New York Teenager v roce 1973.

Studovala Hillcrest High School, kde potkala svého budoucího manžela Petera Marca Jacobsona, za kterého se provdala, když jí bylo 21 let, roku 1978. Jacobson ji neustále podporoval v její kariéře a psal, režíroval a produkoval její vlastní televizní seriál Chůvu k pohledání.

První filmové role:
Svoji první důležitou roli obdržela v úspěšném filmu Horečka sobotní noci (1977), kde k Johnu Travoltovi pronesla nezapomenutelnou větu: "Jsi v posteli stejně dobrý jako na parketu?" O rok později na sebe upoutala větší pozornost ve snímcích jako V zajetí rytmu (1978) nebo Summer of Fear (1978). Také dostala výjimečnou roli ve Formanově filmu Ragtime (1981).

V 80. letech zaznamenala úspěch jako herečka vedlejších postav například ve filmech The Hollywood Knights, Doctor Detroit, The Big Picture, UHF, Cadillac se slevou nebo Hraje skupina Spinal Tap.

Chůva k pohledání a pozdější kariéra:
V roce 1993 konečně vytvořila sspolečně se svým manželem svůj vlastní televizní pořad: Chůvu k pohledání vysílanou na stanici CBS do roku 1999. Seriál jí přinesl okamžitý úspěch a ona se stala hvězdou. V tomto sitcomu hraje atraktivní a živou ženu Fran Fine, která se stane chůvou tří dětí: Margaret "Maggie", Brightona and Grace Sheffieldových; se svým vtipem a elegancí si získala přízeň u ovdovělého otce Maxwella Sheffielda, usedlého, vyrovnaného, řádného Britského džentlmana a brodwayského producenta, kterého si zahrál britský herec Charles Shaughnessy.

Její hlas je kombinací nosovek a typického "newyawkského" akcentu. Ve své autobiografii rozebírá fakt, že toto je jednoduše její skutečný hlas, přestože ho před kamerou trochu přehrává. Píše, že si musela vzít mnoho hodin rétoriky, aby mohla vůbec jít na konkurz, a její smích "střílející kulomet" se stal jejím poznávacím znamením. Její první kniha je vhodně a humorně pojmenována Enter Whining.

Objevila se ve filmech Jack (1996) režiséra Francise Forda Coppoly, Kosmetička a zvíře (1997) (pro který byla též výkonnou producentkou) a Řezník, kněz a prostituka (2000), ve kterém hrál též Woody Allen.

Znásilnění:
V lednu 1985 se dva ozbrojení zloději vloupali do jejího bytu v Los Angeles. Zatímco jeden vykrádal jejich domov, druhý znásilnil Fran a její kamarádku. Její manžel byl fyzicky napaden, spoután, a přinucen být svědkem toho všeho. Trvalo mnoho let než to vše překonala, a o hodně déle než to byla schopna sdělit tisku. Její slova byla citována z interview s Larrym Kingem a přestože se jednalo o traumatický zážitek, našla způsob jakým to obrátit v něco pozitivního. Ve své knize Cancer Schmancer píše: "Celý můj život byl o přeměně špatného v dobré." Viděla svého násilníka, který byl podmínečně propuštěn, jak se vrací do věžení odsouzen ke dvěma doživotním odnětím svobody.

Rozvod:
Po rozchodu v roce 1996 se o tři roky později rozvedli. Neměli spolu žádné děti. Později se stýkala o šestnáct let mladším mužem. V květnu 2009 se přestěhovala zpět do rodného New Yorku.

Boj s rakovinou:
Po dvou letech příznaků a vyvráceních nemoci osmi lékaři byla dne 21. června 2000 umístěna do losangelské nemocnice Cedars Sinai. Lékaři jí zde diagnostikovali rakovinu dělohy. Neprodleně musela být provedena radikální hysterekotmie pro předejití neštěstí. Od té doby byla zdravá a nemusela podstoupit žádnou pooperační léčbu. O svých zkušenostech píše ve své druhé knize Cancer Schmancer.

Cancer Schmancer Movement:
21. června 2007, sedm let po svém uzdravení vyhlásila otevření Cancer Schmancer Movement, což je neziskové organizace, která si klade za cíl, aby všechny ženy s rakovinou byly diagnostikovány na nejvyšší úrovni s nejvyšší šancí se vyléčit.

Fran říká: "Musíme převzít kontrolu nad našimi těly, stát se většími spolupracovníky s našimi lékaři, návzajem se povzbuzovat, abychom daly vědět našim zákonodárcům, že společný hlas žen je silnější a hlasitější než nejbohatší korporátní lobisté."


Návrat to televize:
V roce 2005 se vrátila na obrazovky s novým sitcomem Living with Fran, ve kterém hrála Fran Reeves, matku ve středních letech s dvěma dětmi žijící s Rileyem Martinem (Ryan McPartlin), o polovinu mladší než ona a ne o moc starší než její syn. Charles Shaughnessy, bývalá hvězda Chůvy k pohledání, si zahrál záletného exmanžela Teda. Vysílání Living with Fran bylo 17. května 2006 po dvou sezónách zrušeno, protože WB se spojilo s UPN a společně vytvořily CW, která nově cílila na mladší diváky.

Často také účinkuje jako hostující hvězda v mnoha seriálech.

Politika:
Life Ball 2009; Bill Clinton, Fran Drescher a Elke WinkensV září 2008 byla jmenována americkou diplomatkou - veřejnou zmocněnkyní pro zdravotní potřeby žen. Poprvé jako diplomatka vycestovala již nakonci měsíce a zahrnula zastávky v Rumunsku, Maďarsku, Kosovu a Polsku.

Mimo jiné podporovala senátorku Hillary Clintonovou na prezidentskou nominaci za Demokratickou stranu.
Jako herečka
2011 -Happily Divorced role: Fran
2011 -Mindwash. The Jake Sessions role: Madame LaRue(voice)
2010 -Glenn Martin DDS role: Arlene Stein
2007 -Josh Works for Riley role: Fran Reeves
2007 -Phua Chu Kang role: Fran Fine
2006 -Past na žraloka (Shark Bait) role: Pearl
2005 -Living with Fran role: Fran Reeves
2005 -Pilot role: Fran Reeves
2005 -Ďábelský Santa (Santa's Slay) role: Virginia Mason
2004 -Vincentův svět (Entourage) role: Mrs. Levine
2003 -Beautiful Girl role: Amanda Wasserman
2002 -"Good Morning, Miami" role: Roberta Diaz
2002 -Co mám na tobě ráda (What I Like About You) role: Fran Reeves
2001 -"Law & Order: Criminal Intent" role: Elaine Dockerty
2000 -"Strong Medicine" role: Irene Slater
2000 -Kid Quick role: Kerry
2000 -Picking Up the Pieces role: Sister Frida
1998 -The Simple Life
1997 -Kosmetička a zvíře (The Beautician and the Beast) role: Joy Miller
1996 -Jack role: Dolores 'D.D.' Durante
1994 -Alapalooza: The Videos role:
1994 -Car 54, Where Are You? role: Velma Velour
1993 -Chůva k pohledání (The Nanny) role: Fran Fine
1993 -Without Warning: Terror in the Towers role: Rosemarie Russo
1992 -We're Talking Serious Money role: Valerie
1991 -Civil Wars
1990 -Cadillac Man role: Joy Munchack
1990 -Dream On role: Kathleen
1990 -Hurricane Sam role: Rene Gianelli
1990 -Wedding Band role: Veronica
1990 -WIOU role: Jo Finc
1989 -It Had to Be You
1989 -Love and Betrayal role: Germaine
1989 -Simpsonovi (Simpsons, The) role: Female Golem
1989 -The Big Picture role: Polo Habel
1989 -UHF role: Pamela Finklestein
1988 -Rock 'n' Roll Mom role: Jody Levin
1987 -Once a Hero
1987 -The Tracey Ullman Show role: Sales Assistant
1986 -ALF role: Roxanne
1986 -Charmed Lives role: Joyce Columbus
1985 -"227" role: Mrs. Baker
1984 -Night Court role: Miriam Brody
1984 -P.O.P. role: Maggie Newton
1984 -The Rosebud Beach Hotel role: Linda
1984 -This Is Spinal Tap role: Bobbi Flekman
1984 -Who's the Boss? role: Carol Patrice / ...
1984 -Young Lust
1983 -Doctor Detroit role: Karen Blittstein
1982 -9 to 5 role: Tapioca
1982 -Fame role: Rhonda
1982 -Silver Spoons role: Annie
1981 -Ragtime role: Mameh
1980 -Gorp role: Evie
1980 -The Hollywood Knights role: Sally
1978 -American Hot Wax role: Sheryl
1978 -Stranger in Our House role: Carolyn Baker
1977 -Horečka sobotní noci (Saturday Night Fever) role: Connie


Nefakčí video?

29. září 2011 v 15:56 | VENPA |  COOL RADY
Mno,poslední dobou tu často blbnou videa a nejen na Venpě takže pokud nastane chyba videa staší jen zmáčknout na klávesnici F5,pp

Venpa

Britney SPEARS-Till the world

29. září 2011 v 15:53 | PATY od VENPY |  super songy
Tahle písnička se povedla:)

Tipovačka 5.

29. září 2011 v 15:02 | PATY od VENPY |  BLESKOVKY
Další tipovačka,mno já ani nemyslím že je to nějak těžký,ale i tak tu máte nápovědy :)

Nápověda:je to zpěvačka a má ráda výstřědní oblečení

CITÁT dne-29.9.2011

29. září 2011 v 14:44 | PATY od VENPY |  STATUSY-CITÁTY
Jack Kerouac: Z chlapce nedělá muže ani tak láska sama, jako její ztráta.