Listopad 2011

papa

30. listopadu 2011 v 15:26 | VenPa |  DENÍČEK
Papa,musím jít se oblíkat...jedeme k zubaři.Už se moc těším,miluju když tam jdeme..v autě naplno radio,rvačky v autě s bradrem a v čekárně se hodlám učit.Beru si s sebou sešit do dějáku a zemáku...píšem test :)) Zubařů se na rozdíl od někoho ani trochu nebojím,on s mými zuby nic dělat nemusí ani s bradrovými :) Takže my jsme hnedka,akorát tatkovi a mamce :)Tak pá mamka mě už vyhání.

Diplomy za typovačku 29.

30. listopadu 2011 v 15:19 | VenPa |  DIPLOMY a VÝHRY
Vaším úkolem bylo najít míč :))
Pokud chceš vědět kdeje míč,rozklikni si celý článek ;)

Nový obchod Lady Gaga prý pripomíná dílny továrníka Wonky

30. listopadu 2011 v 14:40 | VenPa |  novinky
NEW YORK Sochu Lady Gaga usazenou na tisícovkách černých plastových desek uprostřed roztodivných zrcadel najdou zákazníci v její nové prodejně v New Yorku.
Obchod plný zářivých barev, divokých tvarů a křivek vymyslela a v pondělí do provozu slavnostně uvedla sama zpěvačka. Dílna Lady Gaga, jak zní její název, se nachází v jednom z luxusních obchodních domů newyorského řetězce Barneys New York, napsala dnes agentura AP.

Na ploše 511 metrů čtverečních zákazníci najdou škálu zboží od dětské kožené motorkářské bundy po ozdoby s motivy Lady Gaga, v oddělení sladkostí oplatky tvarem připomínající příšery a jinde laky na nehty s efektem hologramu nebo plyšová monstra řídící vlak. Pod obrovitou skulpturou pavouka je za 4000 dolarů možné koupit jeden z posledních módních trendů, totiž boty bez podpatku, nebo za 50 dolarů sluneční brýle ve tvaru srdce.

"Chtěla jsem, aby to byla široká paleta," řekla Gaga.

Na podobě Dílny zpěvačka spolupracovala se stylistou Nicolou Formichettim, jenž je podepsán pod některými kostýmy výstřední performerky. Gaga ale do projektu zapojila i svou matku.

"Je v tom něco z Karlíka a továrny na čokoládu," zmínila Gaga příběh o podivínském továrníkovi Willym Wonkovi britského autora Roalda Dahla, který v roce 2005 zfilmoval režisér Tim Burton. "Chtěli jsme, aby to celé bylo zábavné, plné roztodivných nápadů a zároveň se smyslem pro umění a módu," prohlásila.

Dílna Lady Gaga bude otevřena do 2. ledna. Z každého zakoupeného výrobku má jít čtvrtina zisku ve prospěch zpěvaččiny nadace proti šikaně mezi mladými lidmi.

Rozhodnuto. Lékař, který neúmyslně zabil Michaela Jacksona dostal 4 roky vězení.

30. listopadu 2011 v 14:39 | VenPa |  novinky
Los-Angeles Lékař Conrad Murray dnes dostal za neúmyslné zabití popového zpěváka Michaela Jacksona čtyři roky vězení.
Jde o maximální možný trest. Podle kalifornských zákonů se ale trest v tomto případě snižuje na polovinu a lékař má také nárok na domácí vězení. Murray podle soudu hrubě a opakovaně porušil své povinnosti lékaře vůči pacientovi, když umělci trpícímu nespavostí opakovaně podával anestetikum propofol. To se Jacksonovi nakonec před zhruba dvěma lety stalo osudným.

Soudce Michael Pastor dnes ve svém odůvodnění rozsudku dal v podstatě za pravdu obžalobě, podle níž Murray hrubě zanedbal své povinnosti lékaře a neprojevil ani známku lítosti. Podle soudce se Murray dopustil "lékařského šílenství" a musí do vězení. "Je a zůstává nebezpečným," řekl Pastor.

Soudce obzvláště pobouřil fakt, že si Murray svého pacienta tajně nahrával "v okamžiku, kdy byl zranitelný". Uvedl přitom, že lékař si nahrávky, jež zazněly během soudního líčení a ve kterých Jackson často působil přízračně, pořizoval jako pojistku. Naznačil tak, že Murray svého pacienta případně mohl i vydírat.

Pastor také Murraymu mimo jiné vytknul, že opakovaně lhal a podváděl, aby získal "ohromující" množství propofolu. Celkově podle něj lékař "strašlivě" zklamal důvěru svého pacienta. Soudci se také velmi nelíbilo, že Murray se v rozhovorech označoval za nevinného a kladl vinu Jacksonovi.

"No říkejte mi něco o obviňování oběti!" zvolal očividně pobouřený soudce, který výší trestu zcela vyhověl obžalobě. Naopak zamítl názor obhajoby, která upozorňovala na předchozí spořádaný život svého klienta a požadovala pro něj podmíněný trest. Podle Pastora byl ale Murrayho prohřešek natolik závažný, že podmínka naprosto nepřichází v úvahu.

Lékař ovšem nakonec nemusí být ve vězení dlouho. Soudce jej za čin nemůže poslat do státního vězení, a Murray tak skončí v okresní věznici. Kalifornská vězení jsou ale dlouhodobě přeplněná, a je tak možné, že lékař bude propuštěn a skončí v domácím vězení.

Žalobce David Walgren kromě trestu požadoval, aby Murray třem dětem, jež po "králi popu" zůstaly, zaplatil odškodnění 100 milionů dolarů (téměř dvě miliardy korun). Uvedl přitom, že si uvědomuje, že lékař tak vysokou částku nebude moci zaplatit, zabránila by mu ale vydělávat na případu. Pastor o případném odškodnění rozhodně později.

Zpěvák zemřel 25. června 2009 na předávkování anestetikem propofol, který mu Murray delší dobu podával jako lék na nespavost. Dvanáctičlenná porota dala za pravdu obžalobě, podle níž tím lékař hrubě zanedbal své povinnosti a je odpovědný za smrt zpěváka, jenž se v té době intenzivně chystal na návrat na koncertní pódia.

Jackson byl jednou z nevýraznějších osobností populární hudby všech dob. V posledních letech před smrtí mu popularita poněkud klesla, ale jeho skon zájem o jeho nahrávky znovu oživil.

Kaley Cuoco a Ben Stiller mají dnes narozky!!!

30. listopadu 2011 v 14:34 | VenPa |  ŽIVOTOPISY A NAROZKY
Povolání: Herečka, modelka, skladatelka, moderátorka
Věk: 25
Datum narození: 30. 11.1985
Místo narození: Camarillo, Kalifornie, USA
Znamení: Střelec
Výška: 170 cm
Pro více infa a fotek rozklikni ;)

Tipovačka 29.

29. listopadu 2011 v 20:18 | VenPa |  BLESKOVKY
1.Kde je míč?(1-4)
2.Přezdívka
3.Blog
4.Co na dip?

29.11.

29. listopadu 2011 v 19:26 | VenPa |  DENÍČEK
Ahojky,mám tedka čas tak vám napíšu jakej že byl dneska den :)
Docela ušel,ve škole jsme nebyly,jeli jsme s 8.c(fotbalistama) na nějakou exkurzi podívat se na střední školu,byly jsme na Střední škole polytechnické na Jílové.
No to bylo.Sima zase celou dobu chrochtala(když se směje chrochtá a tomu se všichni smějí a ona se rozchrochtá ještě víc xD ) no tak jsme si to tam prošli,byly jsme i v hodinách,ti kluci si tam klidně hrály v hodině na pspčku,poslouchaly na mobilu písničky,hrály na mobilu nebo klidně jedly,to je u nás naprosto nepřípustné,pak jsme jeli na stavbu...voprůůz.Špinavý boty od prachu ani to nejde dolů :(.
Vrátili jsme se na poslední hodinu,bohužel fyziku ale stihli jsme přestávku.Takže já a Lucka a pak i Sima jsme si u bufetu povídaly s fotbalistama z 6.c,byla tam prdel :)Pak ta blbá fyzika,Srnec(jmenuje se Srnka) a jeho kecy,to bylo hrozný,vůbec tu fyziku nechápu,ale nevím proč,ale z posledního testu jsem dostala 1.Já čekala minimálně 3 a schválně jsem se omluvila že nemam žákovskou a pak že všichni máme 1 a já jsem radostí vykřikla,,Ted jsem si vzpoměla,já tu žákovskou mám! '' Sima zase záchvat chrochtání xD
Doma se nic zajímavýho nedělo,momentálně ležím v posteli-na břichu a na mým noťasu,v posteli mám hroznej binec,všude učebnice, sešity a letáky který před chvílí přišly do schránky+jídlo a obal od tatranky a tiramisu a na tom všem ted ležím :D + na druhý liště na netu mám zápas Komety se Zlínem,prohráváme 0:1 :(.Zítra píšem snad ze všeho testy ani nwm z čeho.Už jsem objehla po dlouhé době ůplně všechny affs a jdu dál blogovat.pp

Jo a tady jsou nějaký fotky ze stránek tý školy :)↓

Alyssa-shoot

29. listopadu 2011 v 14:44 | VenPa |  CHARMEDNejlepší reklama na žvýkačky :D

29. listopadu 2011 v 14:11 | VenPa |  SPORT
Nutno vidět!!!