Leden 2012

New dess-únor

29. ledna 2012 v 0:31 | VenPa
Tak co říkáte na nový desing,zase je tu ta hrozná růžová,já růžovou už nechtěla,ale nwm proč zase tu je.

No,zase tak špatný to není.Dala jsem si s tím práci,jako tady nad tím sedím,je právě 0:28 a já ještě nespím,jelikož dělám úpravy xD

No podle mě je náš blog takovej moc barevnej,ale už nwm jak to odbarvit...

Třeba když je obtáhlý písmo a já tam nechci žádnou barvu,nwm jak ju dát pryč,nejde to :-/

Ale tak aspoň něco ;)

Jestli chceš,koukni na historii blogu zde ►◄


Rytmus za mlada xD

28. ledna 2012 v 20:05 | VenPa |  SRANDIČKY

Srandáá :D

Vdova po Rachůnkovi Kateřina: Nemocným dětem přinesla šek od Karla (†32)

28. ledna 2012 v 13:51 | VenPa |  SPORT
Už jsou to více než čtyři měsíce, co reprezentační hokejista Karel Rachůnek (†32) s dalšími spoluhráči zahynul v troskách letadla v Jaroslavli. Včera ale zase na chvíli ožilo jeho dobré srdce. Aspoň obrazně. Vdova Kateřina (31) donesla na onkologii brněnské dětské nemocnice šek na 120 tisíc korun, které Karel ještě loni v létě pomáhal získat.
"Uspořádali jsme fotbalový zápas, ke kterému nastoupili známí hokejisté, fotbalisté, ale i osobnosti z kultury, herci a zpěváci. V následné dražbě se podařilo získat 675 tisíc korun. I Karel Rachůnek dal do dražby několik dresů a hokejek," řekl Blesku Petr Švancara, který Kateřinu Rachůnkovou na onkologii v Brně doprovodil.
Kateřina Rachůnková předala spolu s Petrem Švancarou šek pro děti nemocné rakovinou

Hej to je božííí :P

27. ledna 2012 v 18:04 | Paty |  DENÍČEK
Se nudim,hrozně těšim na 20 hodin,jelikož na Nově jede můj nejoblíbenější film.Tak já se jdu tedka dívat na ČT4 na KOMETU-LITVÍNOV,hrajem my brňáci doma,takže bude kotel.My tam měly jít,ale jdem až na posledné zápas této sezony se Zlínem-na konci února.Jinak řeknu vám že jsem hrozně unavená,chce se mi děsně spát :-//

Fakt tedka nemůžu z tohohle ;)
Trochéc zabil xD
Jo a dělam na novým dessu,za chvíli bude ten provizorní a pak ten OK ;)

Jelena Support - Call Me Maybe

27. ledna 2012 v 16:26 | VenPa |  SUPER KLIPY
To je hezkýýý :)

R.I.P. song 2011

27. ledna 2012 v 14:53 | VenPa |  super songy
:'((( Hlavně ti hokejisti :'( ♥

26.1.-tentokrát jsem byla v hororu :-/

26. ledna 2012 v 17:34 | Paty |  DENÍČEK

Pane bože,pane bože,byla jsem v hororu :-//
Prostě začnu od rána,ve škole nic zajímavý,akorát skončila naše válka,samo já s Luckou jsme vyhrály,všechny se omluvilya,ale ted když jsme měly odpolední pracáky,vlastě 6 holek z naší třídy a 1 fotbalistka z fotbalové.
No lepily jsme kapesníky na šutry,tady jsme se ještě řechtaly jak o život,ale až jsme každá měly 4 šutry,mněly jsme jít zalívat školu,tak si tak zalíváme a najednou se zakoukáme do syna školníka,který si hraje na školním hřišti s autíčkem na ovládání(je mu tak 5 let :)a najednou jsme z toho průhlednýho skleněnýho schodiště udiděly nějakou osobu v dlouhým černým kabátu a černý kapuce na hlavě.
Ta osoba se velmi divně blížila k chlapci(komem hřiště je pole a všude ty suchý stromy-strašidelný...)a ta žena(asi to byla žena)se k němu prostě blížila,divně krčela ty nohy,jak kdyby byla postřelená šla,my se hrozně začly bát a začly jsme na toho luka řvát at rychle odejde,asi nás neslyšel...tak šla a už byla u školy a on se na nás podívala,my začly hrozně ječet a utekly jsme,pak jsme se podívaly jestli tam furt je a ona tam stála,nehýbala se a koukala na nás,fůůůj my ječely.
Pak přišla naše učitelka na pracáky a začla cosi mlet at jdeme do třídy.
Byly jsme ve 3. patře v nějaký třídě.
Ta fotbalistka Alča tam byla celou dobu s učitelkou,tak jsme letěly do třídy a hned k oknu a ona tam šla dál po dýl ulice.
Hej to bylo hrozný.
My když jsme si měly jít úplně dolů do šaten pro žákovský a my se hrozně bály jít po tý samotný tichý škole,kde nikdo nebyl.
A ted když jsme odcházeli ze školy,objevil se tam ten kluk kterej zrovna šel z toho hřiště a my se ho hrozně lekly,a zase jsme křičely.
Chudák ten kluk se nás asi taky lekl,ale my vážně víc....No fakt hrozný,na tu čarodějnici už nikdy nezapomenu,prostě jako v hororu ://

UDĚLALA JSEM NÁKRES,ABY JSTE SI TO LÍP PŘEDSTAVILI ;) :-/
A něco trochu pozitivního,spíš velmi srandovního,opět sem musím dát tohle video,prostě z toho nemůžu :P

Selena Gomez-zatraceně falešný zpěv

25. ledna 2012 v 15:00 | VenPa |  HUDBA
Všichni mí kámoši to na Facebooku sdílejí a píšou jak je to falešný...no posuťte samy,je mi jasný že Seleniny faoušci budou proti,ale co. :)


Pro nás od Sofís

25. ledna 2012 v 14:30 | VenPa |  DIPLOMY a VÝHRY
Děkujeme :)