Únor 2012

To musím vidět!!!!!!!!!!!!

29. února 2012 v 16:15 | Paty
Týjo,teď se koukám co všechno půjde letos do kin,na všechny tyhle filmy jdu!!!

Začnu těma tanečníma:
Tak konečně dali na youtube upoutávku na Step up 4!
Se tak strašně těšímmmmm.
V květnu na Street dance 3D a v červenci na Step up 4 taky jdem ve 3D.
Yeah to bude bomba,viděla jsem všechny díly Step upu a Street dance1 jsem viděla milionkrát(a to doslova)
Pudu na něco z tohoto? :)
Step up 4:

Dneska slaví dvojčata z Harryho Pottera!

25. února 2012 v 19:06 | Pa |  ŽIVOTOPISY A NAROZKY

James Phelps

Povolání: Herec
Věk: 26
Datum narození: 25. 02. 1986
Místo narození: Birmingham, Anglie
Znamení: Ryby
Výška: 191 cm

Holčičku (†9) donutili uběhat se k smrti kvůli čokoládové tyčince

24. února 2012 v 12:13 | VenPa
Nechali malou holčičku 9 letou běhat kolem domu dokud nezemřela na dehydrataci!Ja bych jim udělala to samy aby 3 hodiny v kuse utikali a kdyby spomalili bych je mlatila bičem svině jedny!!!Jen kvuli tomu že si dala čokoladovou tyčinku.Dívka trpěla na zánět močového měchýře..

Babička a nevlastní matka nutily devítiletou dívenku běhat tři hodiny kolem domu jako trest za to, že si dopřála čokoládovou tyčinku. Dítě zemřelo na dehydrataci.

Malá Savannah z Alabamy zemřela na extrémní dehydrataci poté, co ji babička Joyce Hardin Garrardová (46) a nevlastní matka Jessica Mae Hardinová nutily hodiny běhat kolem domu. A to přesto, že dívka měla právě zánět močového měchýře.

reklama


Měl to být nepochopitelně krutý trest za to, že holčička tajně snědla čokoládovou tyčinku. Hardinová v osudnou neděli večer zavolala záchranku s tím, že Savannah dostala záchvat a nehýbe se. Dítě zemřelo v pondělí kolem poledne v alabamské nemocnici.

Nařízená pitva prokázala, že holčička zemřela na extrémní dehydrataci. Vyšetřovatel Jimmie Harp uvedl: "V zásadě byla donucena běhat tak dlouho, že její vyčerpání vedlo k dehydrataci a její elektrolyty se ocitly na takové hladině, že nemohla přežít."


Zcela zbytečná smrt Savannah byla vyhodnocena jako vražda. Z té byly ve středu obviněny jak Hardinová tak Garrardová. Dívčin otec, který pracuje v zámoří, přispěchal domů okamžitě poté, co se dozvěděl, že je Savannah v nemocnici. K jejímu lůžku dorazil dvě hodiny předtím, než byla prohlášena za mrtvou.


PlačícíPlačícíPlačící

Taký mix

21. února 2012 v 19:53 | Pa
Moc,moc,moc vás prosím dejte PALEC DOLŮ tomuto video,prosím.
Prosim vás moc,za cokoliv...

Dneska slaví part 2 xD

21. února 2012 v 13:27 | VenPa

Alan Rickman z HARRYHO POTTERA!
Tapeta: Alan Rickman
Tapeta: Alan Rickman


Povolání: Herec, režisér, scénárista
Věk: 66
Datum narození: 21. 02. 1946
Místo narození: Hammersmith, Londýn, Anglie
Znamení: Ryby aktuální horoskop »
Výška: 185 cm


Alan, celým jménem Alan Sidney Patrick Rickman, je po rodičích irsko-velšského původu. Vystudoval design na Chelsea School of Art a tři roky pracoval s návrhářskou skupinou, než se rozhodl stát se hercem. Jako šestadvacetiletý začal studovat herectví na Royal Academy of Dramatic Art (RADA) v Londýně a poté se připojil k souboru Birmingham Repertory Theatre Company. Krátce pak působil v londýnském divadle National Theatre, než se stal členem Royal Shakespeare Company (1985-87), v jejíž inscenaci hry Christophera Hamptona podle Laclosova románu v dopisech Nebezpečné známosti zaujal rolí záletného vikomta Valmonta.

V téže úloze amorálního svůdce a manipulátora lidských citů hostoval také na Broadwayi, kde byl za svůj výkon nominován na cenu Tony 1987. Hrál i v dalších divadelních inscenacích, např. v Čechovově Rackovi a Shakespearových hrách Troilus a Cressida a Hamlet. Do širšího diváckého povědomí vstoupil jako odporný i komický lotr Obadiah Slope v TV seriálu Barchesterská kronika.

Před film. kamerou se prosadil hned svou první rolí Hanse Grubera, sebejistého šéfa teroristického komanda, které je při svém přepadení přepychového mrakodrapu zneškodněno jediným neohroženým policistou (Bruce Willis), v akčním thrilleruSmrtonosná past ( r. J. McTiernan ). Podobnými rysy přitažlivého ničemy se vyznačuje také šerif z Nottinghamu, za jehož ztvárnění v historické legendě Král zbojníků Robin Hood (r. K. Reynolds) získal cenu BAFTA 1991. Již dříve získal za své role ve snímcích Rozum a cit a Michael Collins nominace na cenu BAFTA. Za skvěle zvládnuté role ve filmech Opravdově, šíleně, hluboce, Zavři mé oči a Robin Hood: Král zlodějů byl jmenován Evening Standard Film hercem roku. Za roli ve filmu Mesmer byl na festivalu v Montrealu jmenován nejlepším hercem.

Ve zcela odlišné poloze se předvedl v psychologickém dramatu Zavři mé oči (r. S. Poliakoff), v němž ztělesnil finančníka Sinclaira Bryanta, který pomůže své manželce (Saskia Reevesová) vymanit se z incestního sourozeneckého vztahu. Účinkoval také v TV, např. jako host v epizodě Murder, Obliquely (Láska si nevybírá - ČTV; r.Alfonso Cuarón) z kriminálního seriálu Fallen Angels (Padlí andělé) a v seriálech Revolutionary Witness (Revoluční svědek) a Spirit of Man (Lidský duch).

Za titulní roli ruského šarlatána a samozvaného mnicha Grigorije Rasputina v životopisném TV snímku z produkce HBO Rasputin obdržel Zlatý glóbus 1996, cenu Emmy 1996 a SAG Awards v kategorii Nejlepší herec v hlavní roli. V Londýně inscenoval 1995 divadelní hru Zimní host, jejíž filmovou verzí s Emmou Thompsonovou debutoval i jako filmový režisér. Na filmovém festivalu v Benátkách se tento film dostal do oficiálního výběru a získal na něm tři ceny, o něco později byl oceněn na Chicago Film Festival jako nejlepší film. V roce 1991 se A. R. opět připomněl na divadle v Londýně a Edinburghu, kde účinkoval ve hře Toma Stopparda Tango.

V říjnu 1998 se představil po boku Helen Mirrenové jako Antonius na jevišti londýnského Royal National Theatre v Shakespearově tragédii Antonius a Kleopatra. Od 1977 je jeho životní partnerkou politička Rima Hortonová.

Rickman nedávno hrál na prknech West Endu v oceňované produkci s názvem Private Lives, který vzešel z pera Noela Cowarda. Poté Rickman za výkon v těchto hrách získal ceny od Variety Club a Theatre Goers Awards v kategorii Nejlepší herec a byl nominován na ceny Olivier a Evening Standard Awards. Než se hra přestěhovala z Albery Theatre na Broadway, byla stále vyprodaná a Rickman byl nominován na cenu Tony Award v kategorii Nejlepší herec. Poté se vrátil do Londýna, aby pod vedením režiséra Richarda Curtise natočil Lásku nebeskou a pro televizní kanál HBO film Something the Lord Made.

Alan Rickman se do podvědomí mnoha diváků dostal především díky roli profesora Severuse Snapea, kterého ztvárnil ve všech dílech o Harrym Potterovi. Nejprve v roce2001 ve snímku Harry Potter a Kámen mudrců (r. Chris Columbus), následující rok vHarrym Potterovi a tajemné komnatě (r. Chris Columbus), roku 2004 v Harrym Potterovi a vězni z Azkabanu (r. Alfonso Cuarón) a následně v Harrym Potterovi a ohnivém poháru (r. Mike Newell, 2005). Severuse Snapea si zahrál i v zatím posledním zfilmovaném dílu Harry Potter a Fénixův řád.
Teď natáčí Harry Potter and the Half-blood prince, jehož premiéra by měla být koncem roku 2008. V roce 2007 se objevil v hororovém muzikálu Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street v roli soudce Turpina. Film reříroval uznávaný Tim Burton a po Alanově boku se objevili Johnny Depp či Helena Bonham Carter. Film získal ocenění Zlatý Globus (Johnny Depp, nejlepší herec v hlavní roli), nominaci na Oscara (Johnny Depp) a mnoho dalších cen.Prince Michael Jackson
Povolání: Syn zpěváka Michaela Jacksona
Věk: 10
Datum narození: 21. 02. 2002
Místo narození: La Mesa, Kalifornie, USA
Znamení: Ryby aktuální horoskop »
Výška: 140 cm


Prince Michael Jackson
Prince Michael Jackson


A MNOHO DALŠÍCH! :DD


Dneska slaví part 1

21. února 2012 v 13:27 | VenPa

DNESKA SLAVÍÍ !!! hodně známích lidí :D:)

Hana Vagnerová

Povolání: Herečka
Věk: 31
Datum narození: 21. 02. 1981
Místo narození: Praha, Československo
Znamení: Ryby

Hana Vagnerová
ana Vagnerová je herečka divadla Rokoko.

Inscenace: Don Juan Oresteia I, II, III Zlý jelen Kabaret Rokoko Oresteia I - Agamemnón Oresteia II - Úlitba mrtvému Oresteia III - Laskavé bohyně.

Vyrostla na pražském Jižním městě, oba její rodiče jsou programátoři. Začínala jakomodelka, pracovala pro reklamu i fotomodeling, cestovala po světě.

Vystudovala gymnázium, pak ji přijali na ekonomii (podnikání a právo), matematicko-fyzikální fakultu i na DAMU, kam nakonec nastoupila. Poprvé hrála v divadle Extrém, pak v Disku (postava Stelly v Tramvaji do stanice Touha) a v A studiu Rubín (Na posteli - Bedbound, role dívky postižené obrnou s Ondřejem Pavelkou, a Faust - postava Markétky, s ). Dále například ztvárnila Elvíru v Donu Juanovi s Bohumilem Kleplem, Elektru v Oresteie II aj.)

Uspěla ve velkém konkurzu na roli v televizním seriálu On je žena, kde hrála televizní reportérku, dceru Ivany Chýlkové, objevila se i v pohádce Probuzená skála, detektivce Vyvraždění rodiny Greenů, v seriálech Zdivočelá země, Horákovi, Proč bychom se netopili, v anglickém filmu Aussig, Love story Bathory Juraje Jakubiska, krátkém filmu Seance Fiction, aj. Mohli jsme ji také například vidět v seriálu Horákovi, kde stvárnila Evu.

Ellen Page!!
Povolání: Herečka
Věk: 25
Datum narození: 21. 02. 1987
Místo narození: Halifax, Nova Scotia, Canada
Znamení: Ryby aktuální horoskop »
Výška: 155 cm

ASHLEY GREENY!!
Povolání: Herečka, modelka
Věk: 25
Datum narození: 21. 02. 1987
Místo narození: Jacksonville, Florida, USA
Znamení: Ryby aktuální horoskop »
Výška: 165 cm
Ashley Michele Greene je americká filmová herečka a modelka. Nejvíce ji proslavila role Alice Cullen ve filmu Stmívání.

Ashley se narodila v Jacksonville na Floridě Joe a Michele Greenovým.
Vyrůstala v Middleburgu a Jacksonvillu, pak odešla na Univerzitní křesťanskou školu, poté ještě na Wolfson High School, dyž byla v 10. třídě. V sedmnácti se odstěhovala do Los Angeles v Kalifornii zabývat se herectvím.

Má maldšího bratra jménem Joe, který bydlí stále se svými rodiči v Jacksonville.
Greeneová je dobrá kamarádka s herci z filmu Stmívání, s Kellanem Lutzem a Jacksonem Rathbonem.

Původně chtěla být Greeneová modelkou, ale bylo jí řečeno, že není dostatečně vysoká, a tak se měla prý spíše zaměřit na reklamy.
Po zahrání si v pár reklamách zjistila, že miluje herectví.

Přestože se její kariéra stále vyvíjí, hostovala již v mnoha populárních pořadech, jako například v Punk'd a Crossing Jordan, stejně jako v komerčních iPodeh. Greeneová si po velké přestávce zahrála ve filmu Stmívání, který byl natočen podle stejnojmenného bestselleru Sephenie Meyerové, jako upírka Alice Cullenová společně s Kellanem Lutzem, se kterým si zahraje i ve filmu Warrior.
Dneska slaví narozky...RIHANNA!!

20. února 2012 v 20:33 | VenPa
Jojo, dneska slaví naše slavná RiRi :)))

Jako teenager zpívala svým kamarádům a rodině jen pro zábavu. Jednoho dne ji její kamarád představil hudebnímu producentovi Evanu Rogersovi v New Yorku. Rogers byl velmi překvapen, jaký velký talent se v Rihanně ukrývá. Nahrál s Rihannou demo s 20 songy, hitem Pon de replay, které pak všechny poslal do vydavatelství Def Jam Records.

Dále na jaře 2007 vydala další své CD - Good girl gone bad, z něhož jsou známé hity - Umbrella (feat. Jay-Z), Shut Up and Drive, Breakin Dishes, Dont Stop The Music, Hate That I Love You (zpívá s Ne-yem) a Rehab, který se objevil v rádiích a hitparádách teprve před pár dny. Song Umbrella se stal velmi populární a byl oceněn cenami MTV.

Dále vydala další CD - Hotness, z něho jsou známé hity jako Winning Women, kde zpívá s Nicole Scherzinger, Hotness, zpívá s ní Shontelle, Roll It, zpívá s ní zase Shontelle a J-Status, Boom Boom, zpívá se Baby Chamem a Happy.

V roce 2009 vydala koncem ledna nové album Sexuality,tam jsou hity jako Disturbia, Live Your Life, zpívá s rapperem T.I. a Take A Bow. Take A Bow se stala jednou z nejúspěšnějších písní na světě.

Na podzim roku 2009 vydala dlouho očekávené album s názvem Rated R, na kterém jsou hity jako Russian Roulette,Hard,Rude Boy,Rockstar 101 nebo Te amo. Toto album bylo poznamenáno Rihanniným zážitkem z před večera předáváni cen Grammy, kdy ji brutální napadl přítel, je to temné album.

O rok později, na podzim 2010, vydala další album LOUD.Toto album je více barevnější a více taneční než Rated R. První singl Only GIrl (In The World) se stal č.1 v mnoha zemích po celém světě. Druhým singlem byla píseň s názvem What´s my name?, kterou Rihanna nazpívala společně s Drakem. Třetí singl nese název S&M. Čtvrtý singl vybrala Rihanna za pomoci svých fanoušků baladu s názvem California King Bed. Jako patý a zatím poslední píseň Man Down (červen 2011).

Sourozenci : 2 bratři (9 let,15 let)
Oblíbené zpěvačky: Alicia Keys, Beyoncé a Mariah Carey, Katy Perry, Kesha, Nicki Minaj
Mazlíčci : 2 kočky ( Miss Kitty, Leo)

Ceny a nominace
2006: THE 20th JAPAN GOLD DISC AWARD 2006- Nováček roku
2006: MTV Video Music Awards - Nováček (nominace) - za klip SOS
2006: MTV Video Music Awards - Cena diváků (nominace) - za klip SOS
2006: MTV Video Music Awards Japan - Nováček - za klip Pon De Replay
2006: Teen Choice Awards - Nejlepší nováček - ženy
2006: Teen Choice Awards - Nejlepší R&B umělec
2006: MOBO Awards - Nejlepší R&B umělec
2006: BMI Urban Awards - Pon de Replay
2006: MTV Europe Music Awards - Nejlepší R&B umělec
2006: MTV Europe Music Awards - Píseň roku - SOS (nominated)
2006: Billboard Music Awards - Umělkyně roku
2006: Billboard Music Awards - Pop 100 umělec roku
2006: Billboard Music Awards - Hot 100 umělec roku
2006: Billboard Music Awards - Hot Dance Airplay píseň roku za píseň "SOS"
2006: Barbados Music Awards - Nejlepší album reggae/dancehall - Music Of The Sun
2006: Barbados Music Awards - Nejlepší taneční singl - Pon De Replay
2006: Barbados Music Awards - Píseň roki - Pon De Replay
2006: Barbados Music Awards - Album roku - Music Of The Sun
2006: Barbados Music Awards - Nejlepší nováček
2006: Barbados Music Awards - Zpěvačka roku
2006: Barbados Music Awards - Nejlépe prodávané album roku
2006: Barbados Music Awards - Umělec roku
2007: Barbados Music Awards - Umělec roku
2007: Barbados Music Awards - Umělkyně roku
2007: Barbados Music Awards - Cena za prodejnost
2007: Barbados Music Awards - Album roku
2007: Barbados Music Awards - Nejlepší soulový/R&B singl - Unfaithful
2007: Barbados Music Awards - píseň roku - Unfaithful
2007: NRJ Music Awards - Nejlepší mezinárodní píseň - Unfaithful
2007: Barbados Music Awards - Za nejhranější album roku Good Girl Gone Bad
2008:American Music Awards - Favorite Female Artist - Pop/Rock
2008:American Music Awards - Favorite Female Artist - Soul/R&B
2008:Grammy Awards - Nejlepší píseň (Umbrella)
2008:Barbados Music Awards - Za nejhranější písničku Take A Bow
2009:Barbados Music Awards - Za nejhranější písničku Disturbia
2009:Barbados Music Awards - Za nejhranější písničku Rehab
2009:Nrj Music Awards- Nejlepší song (Disturbia)
2010:Grammy Awards - Nejelpší spolupráce (Run This Town)
2010:NRJ Music Awards - Nejlepší mezinárodní zpěvačka
2010:People's Choice Awards - Favorite Pop Artist
2010:American Music Awards - Favorite Female Artist - Soul/R&B
2011:Grammy Awards - Best Dance Recording (Only Girl)
2011:Brit Awards - Nejlepší mezinárodní zpěvačka
2011: Billboard music awards 2011- Top Radio Artist
2011: Billboard music awards 2011- Best Female Artist
2011: Bet Awards - Best Female R&B artist
2011: MTV Video Music Aid Japan awards - Best R&B video
2011: MTV Video Music Aid Japan awards - Best Collaboration Video
:-) A nějaká užasná stará písnička kterou určo všichni znaj :-)
Rihanna

>>>New York

19. února 2012 v 16:01 | Paty |  DENÍČEK
Achjo,
já chci do New Yorku.
Všude je teď New York,už to asi nevydržím :D
V úterý ve škole jsme měly nějakou řednášku od nějakýho chlapa,který byl v Americe,promítal nám své fotky a u toho mluvil,řekl nám i dost dobré rady.
Hodinu na to místo konverzace AJ jsme šly do jiné třídy kde maj el.tabuli a pí.uč. nám ukazovala své fotky z Ameriky.
A v televizi je furt New York,prostě ho miluju,chci tam a hned!
Včera jsem si o něm přečetla na webu snad všechno,jak se tam dostat,jak se tam žije,kolik penez atd..
Na jedný stránce jsem našla i diskuzi a celou ji přečetla(zde►◄),všihni tam psaly že chcou začít novej život v NY,nebo jedna tam i psala že by chtěla žít jako v Přátelích.
Pak jsem narazila na tento blog http://blog.new-york-city.cz/-6 dní v New Yorku,přečetla jsem to celý.
Krásný jak tam popisoval když se dostal z toho mega letiště Keneddyho,všude ty mrakodrapy,řvaly tam policajti,hluk taxíků...nádhera.
Prostě nějakej chlap píše o tom jak jel poprvé do NY,celý to tam popisuje a fakt nádhera,i komentáře u toho byly typu že je to hodně naladilo tam jet.
Mým snem je vypadnout z tý pitomý školy a přestěhovat se do New Yorku.
Jsem sice zatím v osmičce,ale nějak o vydržet musím.
Prý v NY seženeš lehce práci,stačila by mi třeba servírka...
Na střední chci na ekonomku nebo knihovnickou a pak do Ameriky,do New Yorku,do malého bytu na Manhattnu s nějakou spolubydlící,přesně jako v Přátelích a klidně i naproti nějaký kluky se kterýma by jsme tvořily partu ;P...jako v Přátelích :D
File:26 - New York - Octobre 2008.jpg


My new motiv

17. února 2012 v 8:56 | Paty
plocha
Jsem hledala že si změním motiv,já nevěděla že se tím změní i plocha,chtěla jsem jen ten pruch dole a najedou v nastavení byly nějaký motivy a tam se mi žádný moc nelíbili,tak tam bylo abych si stáhla tak jsem na ten web šla a stahovala nějaký a najednou tam Justin Bieber:Never say never.Tak jsem jaksi neváhala.Ty motivy jsou božsky barevný,ou nádhera !617!
Ale raději bych tam měla nějakej hokejloveyouuu
(Pro mimořádně nádherný zobrazení obrázku klikni sem►◄
Jo a to pozadí se mění !617!,jsou tam tyto obrázky:

"What Makes You Beautiful" by One Direction - cover by CIMORELLI!

15. února 2012 v 20:29 | Venda
Do této písničke od One direction přezpívaný od Cimorelli jsem se zamilovala ♥ je užasna ♥